0 Nákupní košík

O Klubu

My Real Way - je cesta ke zdraví, mládí a dlouhověkosti. 


Mezinárodní síť klubů My Real Way sdružuje lidi, kteří maji zájem o výrazné zlepšení jejich každodenní pohody, chtějí udržovat zdravý životní styl a vášnivě se zajímají o tématiku omlazení, krásy a dlouhověkosti.

Síť klubů My Real Way  má mnoho výhod pro své členy. Stát se členem klubu My Real Way znamená - získat informace o tom, jak povzbudit životní sílu a najít cestu ke zdraví a dlouhověkosti. Klub – to je skvělá možnost rozšiřovat síť profesních kontaktů, jako první dostávat informace o novych produktech a získavat exkluzivní  prostředky od  My Real Way za individuálních  podmínek s 15% slevou. Program soukromých akcí klubu zahrnuje semináře a konference zaměřené na nové metody rehabilitace a zotavení, kde se můžete zeptat na všechny otázky uznávaných odborníků v oblasti medicíny a vědy, seznámit se s novými trendy vývoje My Real Way, sdílet své názory získané výsledkem použití preventivní a obnovené řady produktů My Real Way s ostatními členy klubu.

Kromě toho pro mezinárodní sítě klubů My Real Way budou přizváni k účasti na zvyšování povědomí a vzdělávací činnost i zástupci Evropské vědecké společnosti a Evropské akademie přírodních věd (Německo), pod jejichž vedením proběhl vývoj produktů My Real Way.
Tak bude členům klubu poskytnuta vzácná příležitost dozvědět se z vědecké strany něco o doprovodnych tajemstvích vývoje preventivních prostředků k zachování zdraví, mládí a krásy a získat odbornou individuální konzultaci u předních odborníků na evropském trhu.

Síť mezinárodních klubů My Real Way otevírá nové obzory pro osobní rozvoj pro vás -pokud jste obchodní manažer, pokud máte zájem o zdravý životní styl a krásu, sdílíte naše hodnoty a máte zájem na významném rozšíření svých možností, na základě evropské značky.