0 Nákupní košík

O nás

Udržení mládí a tvůrčí činnosti , zlepšení kvality a prodloužení lidského života - hlavní strategie mezinárodní Aliance " MyRealWay". Vytváříme inovativní produkty a nabízíme spolehlivou a efektivní cestu ke zdraví, aktivnímu a dlouhému životu všem a každému.

Mezinárodní aliance MyRealWay se skládá z vědeckých, výzkumných organizací, výrobních a obchodních firem, zdravotnických a wellness center sjednocených za jedním cílem - vývoj, výroba, vyhodnocování účinnosti použití, projektování kombinovaných programů pro prevenci chorob a předčasného stárnutí, jakož i prodej unikátních produktů pro zvětšení objemu zdrojů pro zdraví člověka a popularizace nezbytnosti obnovování těla. Aliance se v současné době skládá z národních společností z Německa , Belgie, Litvy, Maďarska Velké Británie. 

Příkladem úspěšné mezinárodní spolupráce členů aliance MyRealWay je iniciativa na zřízení Evropské pobočky regenerační medicíny a nutriciologie Evropské vědecké společnosti (Německo , Hannover). (http://ewg-board.eu/wiederherstellung-nutriciology.html)

Za účelem posílení, rozšířeni a koordinace komunikace pro odborníky  na území Evropské unie byla na pobočce zřízena vědecká rada. Účelem vědeckého poradenství je přispět ke zlepšení vědecké činnosti v oblasti regenerativní medicíny a nutriciologie, rozvoj povědomí veřejnosti o nových efektivních vývojích, wellness programech a technologiích pro zvýšení zdrojů zdraví a stimulaci obranyschopnosti těla.

Vedoucí vědci z Evropské akademie přírodních věd a Evropské pobočky regenerativní medicíny a Nutriciologie vyvinuli řadu produktů nové generace pro prevenci a regeneraci pod značkou "MyRealWay" - vícesložkové peptidové bioregulátory - jedinečné prostředky k řešení problému deficitu a vytvoření rezervy pro tělo životně důležitých biologicky aktivních látek.


Priorita MyRealWay Alliance je organizace  aktivity zaměřené na zvyšování povědomí obyvatelstva s cílem vysvětlit nutnost včasné prevence stárnutí a nemoci. Jako nejvhodnější formát provádění programů vzdělávání a informace byly vybrány semináře, konference, otevřené diskuse s předními specialisty a odborníky v oboru regenerativní medicíny a výživy pro seznámení občanů s nejnovějšími účinnými prostředky a non medikovanými technologiemi léčení a omlazení. Jako informační platforma pro vedení  vzdělávacích programů z iniciativy našich evropských partnerů bylo vytvořeno mezinárodní společenství klubů zdraví a dlouhověkosti «My Real Way» sdružující lékaře , vědce a aktivní občany, kteří se starají o své zdraví. Práce klubu "MyRealWay" je založena na principu otevřené komunikace mezi všemi členy komunity. Po vstupu do mezinárodního klubu «My Real Way» dostanete jedinečnou příležitost k dialogu s představiteli vědecké a lékařské společnosti, přímý přístup k informacím a speciální podmínky pro získání našich exkluzivních produktů.