0 Nákupní košík

Výhody

Efektivní kombinace složek výrobků "My Real Way" je základem jejich vysoké účinnosti. MyRealWay peptidové doplňky neobsahují žádné umělé přísady ani žádné potenciálně škodlivé přísady a mají několik základních vlastností pro rehabilitaci, prevenci a regeneraci organismu. 


Vícesložkové vyvážené složení 

Každá kapsle"My Real Way" obsahuje jednotlivě vybrané složky, které nemůžeme dostat z našich běžných potravin - biologicky aktivnh peptidy, vitamíny, minerály, fytonutrienty.

Selektivní účinek

Vyvážené složení každého komplexu "My Real Way" je pečlivě sestaveno tak, aby poskytlo specifický účinek bioaktivních peptidů do buněk daných orgánů a tkání. Vitamíny a minerály doplňují a umocňují akce peptidů a tím maximalizují účinné působení na určitý orgán nebo systém. Tak každý orgán obdrží své potřebné živiny, a to v tom množství, které potřebuje.

100% přírodní   

Unikátní složení doplňků  "My Real Way" zcela postrádá umělé přísady. Všechny naše výrobky obsahují pouze přírodní ingredience: peptidy živočišného původu, léčivé rostlinné extrakty, vitamíny, minerály.

Vylepšená kapsle 

Elastická, hypoalergenní kapsle je vyrobena z přírodního polymeru rostlinného původu. Na rozdíl od želatinových kapslí  se hypromelózová kapsle rozpouští pomaleji; živiny jsou uvolněny a absorbovány v těle buňky postupně a rovnoměrně. Terapeutické vlastnosti přírodních peptidů živočišného původu a jejich působení v tenkém střevě jsou zachovány jen díky rostlinné kapsli. Kapsle je vhodná pro  vegetariány a výrobky mohou být klasifikovány jako produkt košer nebo halal.

přejít do katalogu výrobků