0 Nákupní košík

Peptidová kosmetologie pro muže a ženy

Anti- aging produkty na bázi peptidů, jedna z nejrychleji se rozvíjejících oblastí medicíny. Stárnutí pokožky je nevyhnutelný biologický proces funkčních změn na buněčné úrovni. Čím mladší pleť je, tím intenzivnější probíhá proces nahrazování starých odumřelých buněk za nové.

S věkem postupně dochází k integrované změně ve struktuře pokožky a metabolických procesech. Buněčná aktivita se snižuje, klesá proces syntézy bílkovin kůže (kolagenu a elastinu). Stárnoucí pleť ztrácí svoji pružnost a pevnost, objevují se vrásky a pigmentové skvrny; nehty se stávají křehkými, vznikají problémy s vlasy. Pokožka potřebuje další výživy. Peptidy a biologicky aktivní látky, které jsou součástí preventivních a proti stárnutí působících peptidových komplexů «My Real Way» pro zdraví kůže, vlasů a nehtů, jsou schopné přimět vlastní buňky organismu lépe pracovat, neutralizovat mnoho mechanismů stárnutí, chránit pokožku před stresem a zvýšit její vlastní ochranné vlastnosti.

Je důležité si uvědomit, že žádný prostředek nemůže vyřešit problém stárnutí kůže sám. Zdravá strava, čerstvý vzduch, denní režim, vyvarování se stresu, ochrana proti UV záření v kombinaci s preventivními "My Real Way" výrobky prodlouží mládí vaší pleti, vlasů a nehtů.přejít do katalogu výrobků