0 Nákupní košík

Formula `3+1`

Vícesložkové peptidové komplexy “My Real Way” jsou moderní vysoce efektivní produkty  nové  generacie pro prevenci, rehabilitaci a omlazení.

"Formule 3+1" - jsou 3 hlavní skupiny živin v 1 rostlinné kapsli.

Skupina I  - základem všech doplňků je komplex fyziologicky aktivních nízkomolekulárních bio-syntetizovaných peptidů živočišného původu. Jedná se o přírodní peptidy nové generace ,které podstoupily dodatečné čištění pomocí nové technologie.

Nízkomolekulární peptidy 

- regenerují sníženou syntézu bílkovin v těle z důvodu nemoci nebo stárnutím

- zvyšují adaptační potenciál

- obnovují funkční aktivity orgánů a tkání

- mají jasné zaměření a specifiku regulačních účinků na buňky, tkáně a orgány.

Tento protein se stal široce známým díky spolupráci biochemiků I.Rouza (USA), A.Gershko (Izrael) a A. Chihanovera (Izrael), kteří v roce2004, získali Nobelovu cenu za chemii za teoretické a experimentální studium peptidů. V roce 2013 byla zjištěna vysoká biologická dostupnost (schopnost látky zachovat nastavení vlastnosti až do okamžiku použití těchto vlastností) krátkych peptidů z aminokyselin s rozvětveným řetězcem, díky zvláštnímu mechanismu přenosu do krevního oběhu přes stěnu střeva. Takové peptidy se používají v doplňcích MyRealWay.

Naše vícesložkové peptidové komplexy jsou dodávány ve speciálních kapslích rostlinného původu, které jsou schopny zachovat unikátní vlastnosti těchto vybraných peptidů. Každý peptidový komplex má svou sérii, kdy první písmeno "N" znamená přírodní původ peptidů (Natural), a druhé písmeno označuje pořadové číslo předsměsi (premix). Premix je komplex peptidů, vybraných pro konkrétní orgán. Peptidový řetězec se skládá z 2-5 aminokyselin. Molekulová hmotnost peptidů se liší v závislosti na premixu a pohybuje se od 280.34 (g / mol) a 588.55 (g / mol).

Skupina II - speciálně vybrané výtažky z léčivých rostlin pro aktivace buněčného metabolismu.

Skupina III - korektor denně potřebných živin-esenciální vitamíny a makrostopové prvky s biostimulačním účinkem na buňky. 

Rostlinná kapsle - doplňky “My Real Way”se podávají v kapslích rostlinného původu, vyrobenych z hypromelosy. Hypromelosa je odolná proti působení peptidů a pomalu rozpustná. Díky tomu jsou živiny postupně a rovnoměrně absorbovány v tkáňových buňkách při celém průchodu v gastrointestinálním traktu. Pouze rostlinná kapsle zachovává léčebné vlastnosti přírodních peptidů živočišného původu a efekt jejich účinku v tenkém střevě.

Kombinace vyvážených živin, které se vzájemně posilují s ostatními a rostlinná kapsle dělá z výrobků “My Real Way” nepochybně nejhodnotnějším podle počtu užitečných vlastností a účinnosti.

Můžete si najít podrobné individuální složení každého komplexu v katalogupřejít do katalogu výrobků