0 Nákupní košík

Jak se stat členem

Členem Klubu se může stát každý člověk, bez ohledu na geografické bydliště, zaměstnání a věk, který má zájem o zdravý životní styl a chce pokračovat ve své životní cestě plný energie a síly.

Členství v klubu je zcela zdarma a nezahrnuje  žádnou dodatečnou investici. Abyste se stal členem,  vyplňte prosím formulář na webové stránce My Real Way.

Uvítáme společensky aktivní lidi ochotné přispět ke zvýšení počtu zdravých lidí na planetě a provádět vzdělávací činnost na vlastní pěst. Každý, komu jsou blízké hodnoty a ideologie naší společnosti, každému, kdo je připraven on- i -offline informovat své známé, klienty a pacienty o inovativních možnostech našich výrobků – vám všem, dáváme další preference na vytvoření vlastního klubu My RealWay a individuální oprávnění.

Nabízíme vám novou příležitost zřídit svůj osobní kluby My RealWay nebo se připojit k existujícímu na základě jeho pracovního místa. Vaše místo výkonu práce může být wellness a fitness centrum, SPA,  kosmetika, centrum pro regenerační medicínu, on-line obchod se zdravotnickými výrobky , lékárna, ordinace. 


Nárok na nákup za zvláštních podmínek s 15 % slevou a exkluzivní produkty, které nejsou veřejně dostupné. Členové klubu šetři své peníze, jsou dobře vzdělaní a dobře zakotveni v otázkách zdraví a péči o krásu. Členové klubu se mohou účastnit všech odborných seminářů, kulatých stolů a konferencí, jsou schopni vytvořit svůj vlastní podnik s podporou klubu a a dále používat značku a logo  My RealWay .
Vítejte v klubu  “My Real Way” !