0 Nákupní košík

Zdraví žen

Žena v každém věku chce zůstat mladá a krásná. Nejnovější technologie v oblasti medicíny, celá řada kosmetických přípravků, četné diety, zdravý životní styl, mohou pomoci našim současníkům vypadat mladší než jejich současníci, kteří žili, řekněme, před 30 lety. A přesto, biologická povaha lidského těla diktuje své vlastní zákony. Biologicky naprogramované procesy oslabování sexuální a reprodukční funkce mají vliv na hormonální poruchy, selhání vaječníků, vývoji onemocnění ženského pohlavního systému. 

      Po 45. roce u žen nastává zvláštní období života, spojené s přestavbou těla a zvláštnosti ženské fyziologie – climax – přechod z reprodukčního období k menopauze. Menopauza začíná u všech žen v různých časových obdobích, a je spojena s odezněním hormonální funkce vaječníků a pohlavních žláz. Menopauzální syndrom se vyznačuje neuro-psychickými příznaky, podrážděností, depresí, nespavostí, poruchami kardiovaskulárního systému, poruchami endokrinního systému.

     Pro normalizací fungování ženských orgánů, snížení rizika vzniku nádorů a stimulace těla k aktivaci svých vlastních zdrojů pro obnovu normálního hormonálního pozadí pomáhají vícesložkové peptidové komplexy «My Real Way» neobsahují hormonální prostředky a skládající se ze 100% přírodních složek.přejít do katalogu výrobků